تبلیغات
خاطرات من و عزیزی - یادگیری زبان فرانسوی در مونترال

خاطرات من و عزیزی

هیچ وقت برای تازه شدن دیر نیست

سلام به همه دوستان و خواننده های خوب وبلاگ من 

اول از همه امیدوارم که همه منتظرین زودتر  انتظارشون پایان برسه و به خواستشون برسن .تو این پست مختصر در خصوص کلاس های فرانسه توضیح میدم .

 بسیاری از مهاجرین پس از ورود به شهر کبک یا مونترال  تصمیم به یادگیری زبان فرانسوی می گیرند و از آنجا که معمولا مهاجرین به دنبال دوره هایی هستند که به آنها وام و بورس دولتی تعلق گیرد برای ثبت نام در دوره های زبان فرانسه انتخاب های محدودی دارند.

معمولا دو راه پیش روی مهاجرین متقاضی دوره های زبان فرانسوی است ۱ دوره های micc که به صورت تمام وقت بوده و حدود ۴۶۰دلار بورس ماهیانه بلاعوض به آن تعلق میگیرد. ۲ ثبت نام در دوره های دانشگاهی که این دوره ها معمولا از نظر روز و ساعت مناسب تر و کم ترافیک تر بوده و در نهایت مدرک دانشگاهی به آنها تعلق می گیرد. در حال حاضر دانشگاه مونترال و دانشگاه کبک در مونترال UQAM ودانشگاه کبک در Trois-Rivières یا همان UQTR این دوره ها را ارایه می نمایند. 
دانشگاه مونترال و دانشگاه UQAM متولی برگزاری دوره های سطح متوسط تا پیشرفته بوده و دانشگاه UQTR متولی برگزاری دوره های دانشگاهی سطح مبتدی تا متوسطه می باشد. 
بورس و وام کامل به این دوره ها تعلق میگیرد. معمولا میزان این بورس کمی بیشتر از دوره های micc می باشد.


راستی لطفا شما  دوست عزیزی  که خواننده وبلاک من هستین در صورتی که خودتون وبلاگ دارین ، خوشحال میشم وبلاگتون رو به من معرفی کنین تا من هم  وبلاگ شما رو بخونم و بدونم که خواننده های وبلاگ من چه کسانی هستند و بیشتر با هم آشنا بشیم .نوشته شده در سه شنبه 31 تیر 1393 ساعت 03:21 قبل از ظهر توسط نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك


free counters