تبلیغات
خاطرات من و عزیزی - کریسمس مبارک

خاطرات من و عزیزی

هیچ وقت برای تازه شدن دیر نیست

سلام
کریسمس هم از راه اومد و شهر مونترال پر از شادی شده راستش بعضی وقت ها فکر میکردم فقط تو ایران هست که ما دم عید که میشه میریم خرید و مغازه ها پر میشه از مردم و حال و هوا عوض میشه ولی امسال اینجا متوجه شدم واقعا رسم خرید برای سال نو ایران و خارج از ایران نمیشناسه و هم جای دنیا مردم عاشق خرید هستن به خصوص با این آفر ها و قیمت های تخفیف خورده اینجا !! فقط جای یه ماهی قرمز خالیه  وگرنه همه چیزش مثل ایران خودمونه !

ما هم مثل اکثر شرکت ها به مدت 4 روز برای کریسمس تعطیل شدیم و به مدت 3 روز میریم سر کار و دوباره به مدت 4 روز برای سال نو تعطیل میشیم راستش سفارشات تولید شرکت ما با توجه به نیاز بازار امریکا امسال خیلی زیاد شده برای همین نمیتونیم تمام مدت یک هفته رو پشت هم تعطیل باشیم .

یکی از دوستان از من در خصوص کار و یا درس سوال کرد و اینکه اول درس بخونن و یا اول دنبال کار برن ؟ که به دلیل نداشتن  ادرس ایمیل خصوصی ایشون  من همینجا جواب ایشون رو مختصر میدم :
ببینید به نظر من رفتن به کالج و یا دانشگاه و موازی اون ارسال رزومه جهت پیدا کردن کار بهنرین حالت تو کانادا هست برای اینکه با این کار شما زمان رو برای خودتون میخرید یعنی نمیخواید هی معطل و یا حرص بخورین که ای بابا من برای 50 تا شرکت رزومه دادم و الان 2 ماه هست نشستم بی کار تو خونه و خبری نشد و عمرم داره تلف میشه کاش میرفتم کالج و یا دانشگاه .
اگر شما برین برای درس خوندن میتونین موازی اون برای کار هم رزومه بفرستین و بعد از مصاحبه کاری و مناسب بودن کار از هر لحاظ با رشته و یا روحیتون میتونین انتخاب کنبن که درس رو ول کنین و یا کار رو بگیرین .
ناراحته این هم نباشین که حالا اون درس هایی که من خوندم و پاس کردم همش الکیه شد « نه اون درس ها نمره هاشون همیشه براتون هست و اگر روزی بخواین برین دوباره هر دانشگاهی قابل معادل سازی هست .
انشالله همیشه خوب وخوش باشین و کریسمس همتون هم مبارک باشه به نظر من همیشه شادی و شاد بودن با تمامی مشکلاتی که ما داریم به راحتی و بدون هیچ هزینه ایی به دست میاد به شرط اینکه خودمون بخواهیم .


نوشته شده در پنجشنبه 5 دی 1392 ساعت 10:49 بعد از ظهر توسط نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك


free counters